Partnerzy

Biuro podróży Arko-Travel

arko-travel

Podróżując ostatnio po Europie razem z biurem podróży Arko-Travel z Wrocławia zauważyłem, że w innych krajach także nastała moda na zabudowę balkonów i tarasów. Szczególnie było to widoczne w Austrii i we Włoszech. Nieraz można odnieść było wrażenie, że wszystkie te zabudowy i zadaszenia wykonywały firmy z Polski.
Będąc natomiast w Czechach i na Słowacji zauważyłem, że w tych krajach trochę inaczej osadzone są okna i drzwi. Nie wiem dlaczego, ale pracę wykonywane przy tych czynnościach różnią się znacznie od tych wykonywanych w naszych rejonach. Szukałem jakie może być tego uzasadnienie, ale niestety moje starania spełzły na niczym. Próbowałem porozmawiać z jakimś fachowcem z tych krajów, ale niestety nie udało mi się. 
Mam nadzieję, że podczas następnych wycieczek i wyjazdów z biurem podróży z Wrocławia będę miał okazję poza zwiedzaniem zabytków w pięknych miastach, poznawać nowe technologie i sposoby na zabudowy balkonów i tarasów, montaż i serwis okien, oraz inne prace związane ze stolarką budowlaną.
Dołączam do zadowolonych klientów Argo Travel  i polecam zapoznanie się wrażeniami innych klientów tej agencji turystycznej - biuro podróży wrocław opinie.

Top