Oferta

"Pod ręką" specjalizuje się w zabudowach tarasów i balkonów, pomoże w osadzeniu lub wymianie okna i drzwi oraz nie zostawi w potrzebie, gdy zdarzy się drobna awaria. Obdarz zaufaniem firmę, która pomoże Ci uporać się z nawet najbardziej skomplikowanym problemem.
Obszar działania: Legnica i przyległe gminy.

"Pod ręką" to gwarancja szybkiej i najwyższej jakości realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego i wymagającego zlecenia. Materiały stosowane podczas prac pochodzą zawsze od sprawdzonych dostawców. Każde zamówienie traktowane jest w sposób indywidualny, dzięki temu efekt końcowy będzie spełniał w stu procentach wszystkie Państwa oczekiwania.

serwis okien

Montaż, wymiana i serwis okien i drzwi

Montaż, wymiana i regulacja drzwi i okien. Montaż bram garażowych. Fachowe doradztwo w sprawach zakupu odpowiednich produktów i materiałów.

czytaj więcej
zadaszenie tarasu

Zabudowa i zadaszenia tarasów i balkonów

Projektowanie, wykonanie i montaż w systemie ramowym lub bezramowym. Kompleksowe adaptacje, zadaszenia balkonów, loggi i tarasów.

czytaj więcej
awarie

Usługi instalacyjno-konserwatorskie

Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem domków i mieszkań (np. awarie, doraźne prace hydrauliczne, stolarskie, budowlane)

Czytaj więcej
Top