Partnerzy

Sanitas - gabinet rehabilitacji

sanitas

Będąc na wycieczce w górach Sowich razem z biurem podróży Arko-Travel odezwała się moja stara kontuzja kolana, o której dawno już zapomniałem. Doznałem jej na początku swojej kariery w branży budowlanej podczas montażu zabudowy balkonów na legnickim osiedlu Kopernik. Pamiętam, że dużą pomocą okazał się kontakt z gabinetem rehabilitacji Sanitas z Wrocławia. Zabiegi jakie wykonywałem bardzo szybko przynosiły efekty i sprawność mojej nogi szybko wróciła do pełnej wartości.
Zadzwoniłem do pani magister od fizjoterapii i powiedziałem o bólu, który pojawił się w moim kolanie. Umówiłem się na zabiegi kinezyterapii i fizjoterapii, które mają za zadanie zminimalizować skutki tamtego urazu.
Jak widać po moim przykładzie kontuzje mogą odzywać się nawet wiele lat od momentu samego  urazu.  Nawet rehabilitacja na najwyższym poziomie nie gwarantuje powrotu do pełnej sprawności. Jestem jednak pod wrażeniem profesjonalizmu osób pracujących w tym gabinecie i dlatego szczerze mogę polecić go wszystkim potrzebującym. Wystarczy wejść na rehabilitacja Wrocław i skontaktować się z jednym z fizjoterapeutów.

Top